Günümüzde klasik güzellik önerileri yerini Anti-Aging kavramına bıraktı. Her yaş grubundan kişinin kendi ihtiyaçları doğrultusunda doğru işlemi yaptırması esasına dayanmaktadır.

Kişiye özel planlanan süreçte içsel ve dışsal bir bütünsel planlama yapılır.


Yüz Gençleştirme

Focus ultrason ile yüz gençleştirme, ciltteki elastikiyet kaybına bağlı olarak oluşan sarkmalar ve kırışıklıklarda (kaş, alın, yanak, çene, nazolabial, boyun bölgesi, göz çevresi, dekolte bölgesi) cerrahi bir müdahele olmadan iyileşme ve gençleştirme sağlamaktadır.

İşlemde, ısı enerjisi oluşturan ses dalgaları istenen doku derinliğine odaklanarak cildin üst tabakasına zarar vermeden deri altındaki bağ dokuda kolejeni harekete geçirir.

Ses dalgaları kullanılarak kolejenin harekete geçmesini sağlayan işlem aynı zamanda ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlamaktadır. Uygulama seans süresi bölgeye göre değişiklik gösterir ortalama 45 dakkika süren seans ardından 30 gün sonrası için kontrol randevusu oluşturulur. Yapılan kontrol sonucunda ihtiyaç olması halinde uygulama tekrarlanabilir.
Anti-Aging Beslenme Programları

Sağlıklı beslenme için vücudun ihtiyacı olan öğeleri içeren besinleri yeterli miktarlarda ve öğün içerisinde dengeli bir şekilde tüketmeniz gerekmektedir.

Beslenme alışkanlıklarında yapılacak küçük değişiklikler oluşabilecek hastalıklardan korunmada ve daha sağlıklı bir bedene kavuşmada önemli rol oynar.

Provita da sağlıklı kilo yönetimi uzman diyetisyen eşliğinde kişiye özel programlar düzenlenerek uygulanmaktadır.